Mobilní aplikace
Analýza a specifikace řešení
Na základě zadání od zákazníka připravíme návrh řešení, který zahrnuje technické řešení, jednotlivé funkcionality, návrhy designu, případnou integraci s existujícími systémy zákazníka nebo integraci s webem nebo Facebookem.

Grafický návrh jednotlivých obrazovek (GUI)
Tým našich zkušených grafiků připravuje vzhled mobilních aplikací. Při tvorbách návrhů grafiky a uživatelského rozhraní aplikací vycházíme ze zadání a přání klienta, ale také z vlastních zkušeností a reakcí koncových či testovacích uživatelů. Při navrhování uživatelského rozhraní pro jednotlivé mobilní operační systémy pracujeme s doporučeními a pravidly definovanými výrobci příslušných OS.

Realizace a vývoj samotné aplikace
Tým našich zkušených grafiků připravuje design mobilních aplikací. Při navrhování grafiky a uživatelského rozhraní aplikací vycházíme ze zadání a přání klienta. Při navrhování uživatelského rozhraní pro jednotlivé mobilní operační systémy pracujeme s doporučeními a pravidly definovanými výrobci příslušných OS.

Návrh komunikačního protokolu (API)
Mobilní aplikace běžně integrujeme s podnikovými aplikacemi (CRM, ERP, BI, atd) webovými aplikacemi, sociálními sítěmi (Facebook, Twitter, Google+), platebními (3D-secure platby, PayPal) a SMS bránami. Prostřednictvím příslušných datových rozhraní (REST, SOAP, JSON) jsme schopni integrovat jakýkoliv externí zdroj dat.

Distribuce a vydání aplikace
Zajišťujeme vydání a certifikaci aplikací na App store (iOS), Android market a samozřejmě vydání aplikací pro vlastní využití organizací, kdy se distribuce neřešení prostřednictvím portálů, které distribují aplikace.

Provoz a rozvoj aplikace
Naši specialisté zajišťují plné spektrum servisních služeb, které zahrnují: technologické aktualizace aplikací dle nových aktualizací daného OS, aktualizace dat nacházejících se v aplikaci, helpdesk pro uživatele, další rozvoj a rozšiřování aplikace apod.